Rollupy tanio w 1 dzień Przeźmierowo – Poznań

Jednym z najpopularniejszych systemów wystawienniczych są rollupy. Stanowią one uniwersalny nośnik reklamy – można zabrać je ze sobą praktycznie zawsze i wszędzie. Pomagają w promocji marki, firmy czy instytucji. W przejrzysty sposób można na nich zaprezentować ofertę lub każdą inną ważną treść, jaką chcesz przekazać odbiorcy. Nadają się do ustawienia zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

To produkty wyróżniające się prostą konstrukcją. Rollupy składają się z kasety, do której zwijana jest grafika, oraz nadruku. Niewiele ważą i dają możliwość wykorzystania dużej powierzchni do reklamy. Tworząc jej projekt, uwzględnia się szerokość kasety oraz miejsce, które będzie wykorzystywane na grafikę. Wielkość tej ostatniej dostosowywana jest także do odległości, z jakiej będzie oglądana.

To, co ma się znaleźć na tego rodzaju nośnikach reklamy, powinno być czytelne, zwięzłe i atrakcyjne wizualnie. W naszej firmie w Przeźmierowie wykonujemy rollupy tanio i w 1 dzień! Dostosowujemy je pod względem rozmiarów do oczekiwań Klientów. Według indywidualnych potrzeb realizujemy również zamówienia na kształt kasety.

Zapewniamy również wsparcie w zakresie opracowania nadruku. Z pomocą kreatywnych grafików można stworzyć reklamę, która będzie przyciągała wzrok, a najważniejsze informacje znajdą się na odpowiedniej wysokości. Dzięki temu odbiorcy nie przegapią dedykowanej im kampanii promocyjnej lub innych ważnych treści.

Rollupy tanio w 1 dzień Przeźmierowo

Wysokiej jakości rollupy

Jeśli szukasz sposobu na niedrogą, ale zarazem efektywną reklamę, to rollupy stanowią sprawdzone i tanie rozwiązanie, które pomoże Ci w pozyskiwaniu Klientów. Solidnie i estetycznie wykonane mają wiele zalet, a ponadto ich wyprodukowanie nie zabiera wiele czasu. Proces ten realizowany jest przez nas nawet w ciągu 1 dnia.

Jako materiał marketingowy rollupy wykorzystywane są przy okazji różnych wystaw, wydarzeń firmowych, targów branżowych, konferencji jako np. biznesowa wizytówka. Nierzadko stosuje się je także jako uzupełnienie informacji o firmie podczas prezentacji. Sprawdzają się także jako forma reklamy czy informacji na chodniku, w sklepie, biurze, centrach handlowych, jak i w wielu innych miejscach. Jeśli są ciekawie zaprojektowane, z pewnością przyciągną uwagę potencjalnych Klientów. Rollupy umożliwiają im zapamiętanie najważniejszych informacji o przedsiębiorstwie czy danych potrzebnych do nawiązania ewentualnego kontaktu.

To produkty, które składa się oraz rozkłada szybko i w nieskomplikowany sposób, a w transporcie zajmują niewiele miejsca. Poręczna konstrukcja umieszczona w ochronnym pokrowcu zmieści się do każdego pojazdu i nie zniszczy się przy przewożeniu.

W naszej firmie wykonujemy wysokiej jakości rollupy tanio w 1 dzień. Zamówisz tu stylowe materiały reklamowe, obok których nikt nie przejdzie obojętnie! Zaprojektujemy je dla Ciebie na specjalnym, trwałym i nieprzepuszczającym światła podłożu. Grafika, jaka się na nich znajdzie, będzie wyrazista i czytelna. Dzięki temu będziesz mógł w atrakcyjny sposób przedstawić swoją ofertę.

Obsługujemy Klientów z Przeźmierowa, Poznania oraz innych miejsc w Polsce. Każdy z zamówionych nośników reklamy wpisywać ma się w preferencje Kontrahentów. Rzetelnie i terminowo wywiązujemy się ze zleceń. Jeśli zależy Ci na czasie – trafiłeś pod właściwy adres! Gwarantujemy stabilne konstrukcje wyprodukowane z dobrego gatunkowego aluminium, wyposażone w segmentowane maszty oraz wytrzymałe listwy zatrzaskowe. Powierzając nam wykonanie rollupów, zyskasz materiał reklamowy, który będziesz mógł wykorzystać wielokrotnie. Nie zapłacisz przy tym zbyt dużo! Pod tym względem jesteśmy konkurencyjną drukarnią na rynku. Na cenę stojaka reklamowego składa się kilka czynników:

  • projekt graficzny,
  • kaseta z mechanizmem i stelażem,
  • wydruk.

Biorąc pod uwagę, że rollupy to produkty, które nadają się do wielokrotnego wykorzystania, można dzięki temu zmniejszyć się koszt ewentualnych przyszłych kampanii marketingowych.

Atrakcyjna cena, szybkość działania, wysoka jakość nadruków to część naszych zalet. Zamówione produkty dostarczamy na terenie całego kraju. Można je także odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy. Pamiętaj, że drukujemy je tanio i w 1 dzień! Nie trać swojego cennego biznesowego czasu i sprawdź ofertę GRAF52!

Contact

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji.

Kontakt


GRAF 52
ul. Rynkowa 52
62-081 Przeźmierowo
tel. 662-266-522
e-mail: biuro@graf52.pl
dział graficzny: grafik@graf52.pl
NIP PL 777-190-30-34

Contact