Bezdotykowy automatyczny dozownik Poznań

Chcesz zagwarantować swoim pracownikom, gościom hotelowym czy klientom maksymalną ochronę przed bakteriami lub innymi drobnoustrojami? Pomoże Ci w tym bezdotykowy automatyczny dozownik do płynu dezynfekującego, który w dowolnej ilości możesz zamówić w naszej firmie zlokalizowanej pod Poznaniem. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku toalet publicznych, jak również szpitali i placówek medycznych, z których korzysta bardzo wiele osób. W jaki sposób działa to urządzenie? Umieszczona w nim fotokomórka wykrywa, kiedy dłoń znajduje się pod aplikatorem i podaje środek dezynfekującego do rąk.

Bezdotykowy automatyczny dozownik do płynu dezynfekującego Poznań

Proponowany przez nas produkt odmierza samoczynnie porcję płynu dezynfekującego, potrzebną do umycia dłoni. To urządzenie nadaje się także do tego, aby zastosować w nim inne środki dezynfekujące, balsamy czy różnego rodzaju kremy.

Oferujemy estetycznie prezentujące się bezdotykowe automatyczne dozowniki. Jeśli nie wiesz, jaki produkt sprawdzi się w Twoim przypadku, skontaktuj się z naszą firmą! Dopasujemy go do indywidualnych potrzeb i sprawnie zrealizujemy zamówienie.

Contact

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji.

Kontakt


GRAF 52
ul. Rynkowa 52
62-081 Przeźmierowo
tel. 662-266-522
e-mail: biuro@graf52.pl
dział graficzny: grafik@graf52.pl
NIP PL 777-190-30-34

Contact