Kasetony Poznań

Chcesz, aby nazwa czy logo Twojej firmy były dobrze widoczne zarówno w dzień, jak i w nocy? W tym przypadku świetnym rozwiązaniem są kasetony. To forma podświetlanej od wewnątrz reklamy, którą montuje się zazwyczaj na zewnątrz budynków. Ten produkt nadaje się także do umieszczenia we wnętrzach. Najbardziej popularnym kształtem jest prostokąt, który w przypadku jednostronnej grafiki montuje się bezpośrednio do ściany, a przy dwustronnym nadruku prostopadle do niej. Estetycznie wykonane z ciekawą grafiką przyciągną uwagę przechodniów czy kierowców.

Kasetony Poznań

Kasetony reklamowe na zamówienie Poznań

Realizujemy zamówienia na kasetony według indywidualnych projektów. Możemy wykonać je nawet w formie podświetlanej, wykorzystują nowoczesną technologię LED. Pozwala na uzyskiwanie ciekawych efektów wizualnych, a do tego jest bardzo energooszczędna. Dzięki systemowi dzień/noc podświetlenie automatycznie włącza się o zmierzchu.

Jeśli zależy Ci na atrakcyjnej i dobrze widocznej reklamie, zgłoś się do naszej firmy mającej siedzibę pod Poznaniem i skorzystaj z oferty już dziś.

Contact

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji.

Kontakt


GRAF 52
ul. Rynkowa 52
62-081 Przeźmierowo
tel. 662-266-522
e-mail: biuro@graf52.pl
dział graficzny: grafik@graf52.pl
NIP PL 777-190-30-34

Contact