Oklejanie aut Poznań

Szukasz dodatkowych nośników reklamy dla swojej firmy? Skorzystaj z proponowanej przez nas usługi, jaką jest oklejanie aut, którą realizujemy w Poznaniu oraz okolicach. To nie tylko tani, ale i skuteczny sposób na promocję każdej branży. Mobilna reklama pomaga pozyskiwać nowych klientów w najróżniejszych miejscach i przez całą dobę.

Na jakich pojazdach możemy wykonać nadruk? Proponowana przez nas oferta dotyczy m.in. samochodów osobowych, dostawczych, autobusów i naczep. Chcesz poprawić wizerunek swojej marki? Zleć nam naklejenie reklam na pojeździe!

Oklejanie reklamowe aut Poznań

Możemy Ci zaoferować oklejenie auta różnymi technikami. Chcesz na pojeździe umieścić logotyp, dane kontaktowe, hasło reklamowe lub nazwę firmy? Wykorzystamy do tego metodę grafiki wycinanej. Do zdjęć, przejść tonalnych, pełnokolorowych projektów zastosujemy z kolei technologię druku solwentowego ze stałym lub płynnym laminatem UV. W ten sposób zabezpieczymy nadruk przed blaknięciem. Wykonujemy także zewnętrzną reklamę, która nie ogranicza widoczności z wnętrza pojazdu dzięki wysokiej jakości folii perforowanej One Way Vision.

Contact

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji.

Kontakt


GRAF 52
ul. Rynkowa 52
62-081 Przeźmierowo
tel. 662-266-522
e-mail: biuro@graf52.pl
dział graficzny: grafik@graf52.pl
NIP PL 777-190-30-34

Contact