Koszulki z drukiem Przeźmierowo – Poznań

Logo Twojej firmy można umieścić na różnych materiałach reklamowych. Im częściej będzie miał z nim styczność Twój potencjalny Klient, tym bardziej zadziała psychologia zakupów! Wiele osób zwraca uwagę na to, co noszą inni. Dlatego warto wykorzystywać napisy czy grafikę na T-shirtach w kampanii marketingowej.

Od wielu lat koszulki z nadrukiem są bardzo popularnym nośnikiem reklamy. Wykorzystują je w tym celu zarówno wielkie koncerny, jak i małe czy średnie podmioty gospodarcze. Zaprojektowane w atrakcyjny sposób, są doskonałym sposobem na to, aby zostać zauważonym. Okazją do tego może być np. event, konferencja czy inne wydarzenie. Spersonalizowane, niestandardowe sprzyjać będą tworzeniu wizerunku firmy z każdej branży.

W biznesie liczą się dobrej jakości produkty. Prowadzona przez nas w Przeźmierowie firma od wielu lat specjalizuje się w fachowej obsłudze Klientów. Dzięki technologii cyfrowej w bardzo szybkim czasie jesteśmy w stanie nanieść praktycznie każdy nadruk, jaki zażyczy sobie Klient. Oferujemy bogaty wybór koszulek wraz z drukiem. Dysponujemy szerokim zakresem rozmiarówki zarówno dziecięcej, jak i dla osób dorosłych. Proponowane produkty wyróżniają się także bardzo dobrym gatunkowo materiałem, zróżnicowaną gramaturą bawełny, krojem oraz dostępnością w wielu kolorach.

Gwarantujemy nie tylko oryginalne projekty oraz profesjonalne nadruki. Gotowe koszulki z drukiem mogą być upominkiem dla Klientów. Świetnie nadają się także jako element odzieży firmowej. W ten sposób pracownicy będą bardziej identyfikować się z miejscem, w którym są zatrudnieni. Podczas targów branżowych, eventów, zawodów sportowych czy akcji charytatywnych, w których dane przedsiębiorstwo bierze udział, jego przedstawiciele, mając na sobie koszulki z logo firmy, będą się wyróżniać i eksponować daną markę.

Ten produkt i gadżet reklamowy w jednym może więc pomóc w niejednej kampanii marketingowej, której celem jest budowanie świadomości marki.

Koszulki z drukiem Przeźmierowo

Najlepsze nadruki na koszulkach

Oferowane przez nas koszulki z nadrukiem są także świetnym pomysłem na praktyczny upominek dla kogoś bliskiego. Zawsze znajdzie się doskonała okazja do tego, aby podarować prezent z nieszablonową grafiką czy wybranym przez siebie zdjęciem. Są idealnym sposobem na wyrażenie poglądów czy rozbawienie innych. Jeśli zastanawiasz się nad tym, co ofiarować np. na urodziny, imieniny, rocznicę ślubu, z okazji Dnia Kobiet, Dnia Matki czy Dnia Ojca, może właśnie proponowane przez nas koszulki z drukiem będą najlepszą opcją!

Chciałbyś odświeżyć swoją garderobę, bo znudziły Ci się T-shirty z sieciówek z nadrukiem, które nosi wiele osób? Lubisz się wyróżniać w tłumie? Każdy z tych powodów jest dobry, aby zaopatrzyć się w taką odzież, dzięki której na pewno będziesz mógł podkreślić swoją osobowość. Możesz sam zaproponować grafikę lub zajmą się nią nasi specjaliści.

Logo czy hasło można wykonać także na koszulkach dla klasy sportowej, na szkolną olimpiadę, jubileusz firmy lub instytucji publicznej oraz na wiele innych okazji.

Proponowana przez nas odzież z drukiem to indywidualnie zaprojektowane propozycje dla osób prywatnych, jak i firm, które chcą pozyskać skuteczne narzędzie marketingowe. Zapewniamy wysoką trwałość nadruków, jakie na nich powstają oraz jakość materiałów, z jakich produkowane są koszulki, pozwalają na długie noszenie odzieży.

Odwiedź naszą siedzibę w Przeźmierowie lub skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo. Mamy nowoczesne maszyny do druku i zdobienia odzieży. W zależności od zlecanego nakładu i materiału stosujemy różne techniki druku. Dopasowujemy je w zależności od tego, jaka grafika ma się na znaleźć na koszulkach oraz jakie oczekiwania ma w tym zakresie Klient. Przy wyborze technologii znakowania wspólnie ze zleceniodawcą określamy rodzaj, wielkość i umiejscowienie wzoru.

Realizujemy zamówienia już od pojedynczych sztuk aż po duże ilości. Zawsze doradzamy Klientowi, która z dostępnych w ofercie metod nanoszenia grafiki czy napisów najbardziej się opłaca. Oferujemy własny asortyment odzieży oraz przyjmujemy zlecenia wykonania grafiki na odzieży dostarczonej do nas.

Jeśli więc zależy Ci na sprawnej realizacji zamówienia, wysokiej jakości koszulkach i profesjonalnym druku zachęcamy do współpracy z GRAF52!

Contact

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji.

Kontakt


GRAF 52
ul. Rynkowa 52
62-081 Przeźmierowo
tel. 662-266-522
e-mail: biuro@graf52.pl
dział graficzny: grafik@graf52.pl
NIP PL 777-190-30-34

Contact