Banery w 1 dzień Przeźmierowo – tanie banery Poznań

Działamy tak szybko, że na wydrukowanie Twoich banerów potrzebujemy zaledwie 1 dzień! Jak to możliwe? Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz korzystamy z wysokiej jakości niemieckich tuszy. Materiały, jakie wykorzystujemy do produkcji tych nośników reklamowych, są niezwykle wytrzymałe na działanie czynników zewnętrznych. Z powodzeniem możesz promować się swoje produkty czy usługi z ich pomocą nie tylko wewnątrz różnych obiektów, ale i na zewnątrz.

Tanie banery Poznań

Możemy Ci zaproponować m.in. banery drukowane ekspresowo na tkaninie winylowej jedno- lub dwustronne. Są one trudne do rozdarcia, odporne na promieniowanie UV oraz zmiany temperatur.

Oferujemy także różne wykończenia tych nośników reklamy, takie jak np.:

  • okuwanie oczkami,
  • docinanie do formatu na ostro,
  • wykończenia tunelowe,
  • wykończenia na rzepy,
  • zgrzewanie wzmacniające krawędzie.

Tanie banery Poznań – zapoznaj się z ofertą

Zdajemy sobie sprawę z tego, że czas działania w branży reklamowej ma wielkie znaczenie. Prowadząc swój biznes, starasz się zapewne wyprzedzić konkurencję na każdym kroku. My możemy Ci w tym pomóc, gwarantując m.in. drukowanie banerów reklamowych w ciągu 1 dnia!

Decydując się na tę formę reklamy, zyskujesz skuteczną formę jej przekazu. Wystarczy, że dopasujesz wielkość tego nośnika do miejsca, w jakim ma się znaleźć. To produkt, który może wisieć dosłownie wszędzie – np. na płocie, na budynku, na trybunach. Najważniejsze jest to, aby znajdująca się na nim grafika przyciągała wzrok potencjalnych Klientów. Dlatego chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i podpowiadamy, jakie rozwiązania są w tym zakresie najskuteczniejsze. Chodzi o to, aby nie przesadzić z kolorystyką czy tekstem, ale zaproponować materiał reklamowy, który zainteresuje odbiorców.

Dobrym rozwiązaniem są np. odblaskowe banery, które doskonale widać w dzień i w nocy. Dwustronny wydruk pozwala z kolei wyeksponować podwójnie Twoją reklamę.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby szybko wydrukować tego rodzaju materiały promocyjne – czekamy w drukarni w Przeźmierowie na Twoje zlecenie!

Contact

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania większej ilości informacji.

Kontakt


GRAF 52
ul. Rynkowa 52
62-081 Przeźmierowo
tel. 662-266-522
e-mail: biuro@graf52.pl
dział graficzny: grafik@graf52.pl
NIP PL 777-190-30-34

Contact